Lietuvių Lietuvių
Pigiau
3 kW autonominė saulės jėgainė Multi-150/60-3000
  3 kW autonominė saulės jėgainė Multi-150/60-3000 3 kW autonominė saulės jėgainė Multi-150/60-3000

3 kW autonominė saulės jėgainė Multi-150/60-3000

0 atsiliepimai 0 atsiliepimai
3,306.93€
4,343.00€
Kiekis:
-
+
Prekės kodas: SPK47755345
Tiekimo terminas: 5-10 darbo dienų

3.12 kWp instaliuotos galios saulės jėgainė nuo pavasario iki rudens pagamina 240 - 360 kWh elektros energijos per mėnesį. Vėlyvą rudenį ir žiemos sezonu elektros energijos gamyba sumažėja iki 30 - 90 kWh per mėnesį, todėl besinaudojant šia jėgaine ištisus metus, vėlyvą rudenį ir žiemą trūkstamą energijos kiekį tektų įsigyti iš tinklo (jeigu jis yra) arba pasigaminti iš alternatyvių elektros energijos šaltinių.

Tai yra autonominės saulės jėgainės komplektas, tačiau atitinkamai užprogramavus inverterį, jėgainę iš autonominės galima pertvarkyti į hibridinę, t.y. veikiančią elektros tinkle pagal dvipusę apskaitą. Skirtumas tarp tradicinės ir hibridinės saulės jėgainių yra toks, kad atsijungus elektros tinklui tradicinė saulės jėgainė taip pat atsijungs, o hibridinė jėgainė, turinti akumuliatorius, persijungs į salos režimą ir toliau veiks kaip autonominė.

Numatytasis saulės elektrinės veikimo režimas

Kai į inverterio įėjimą nėra prijungtas joks išorinis elektros šaltinis (tinklas arba el. generatorius), saulės elektrinė veikia autonominiame režime. Kai inverterio įėjime atsiranda 220V AC įtampa iš išorinio elektros šaltinio, jėgainė persijungia į UPS režimą. Šiame režime elektros imtuvai yra maitinimai iš išorinio elektros šaltinio, o jam atsijungus - iš saulės modulių gaminamos ir akumuliatoriuose sukauptos elektros energijos. Pabrėžtina, kad inverteris turi unikalią silpno išorinio elektros šaltinio galios kompensavimo galimybę. Jeigu elektros tinklas arba benzininis generatorius turi pvz. 2 kW galią, o yra poreikis įjungti 3 kW galios elektros imtuvą, trūkstamą 1 kW galią pagamins inverteris. Šiame komplekte siūlomo inverterio galia yra 2.5 kW. Jeigu išorinio elektros šaltinio galia yra 2 kW, kaip buvo paminėta pavyzdyje, inverterio išėjime bus 2 + 2.5 = 4.5 kW galia.

Kiti pagrindiniai saulės jėgainės veikimo režimai

 1. Išorinio elektros šaltinio ignoravimas. Kol akumuliatorių baterijos įtampa yra nustatytose ribose, saulės elektrinė veikia autonominiame režime ir ignoruoja į inverterio įėjimą paduodamą įtampą iš išorinio elektros šaltinio. Kai akumuliatorių įtampa sumažėja iki nustatytos reikšmės, automatiškai įsijungia kontaktorius inverterio įėjime ir elektros imtuvai yra užmaitinami iš išorinio elektros šaltinio. Tuo pačiu metu įkraunami akumuliatoriai. Jeigu išoriniu elektros šaltiniu yra pvz. benzininis generatorius, sumažėjus akumuliatorių įtampai, inverteris gali automatiškai užvesti generatorių ir atjungti jį įtampai pasiekus nustatytą vertę.

 2. Perteklinės elektros energijos nukrovimas. Perteklinė energija atsiranda tuomet, kai saulės jėgainė veikia autonominiame režime, akumuliatoriai yra įkrauti ir saulės moduliai gamina daugiau energijos, negu jos suvartojama. Įrengus papildomą valdiklį, perteklinę elektros energiją galima nukreipti į vandens šildymą. Pvz. jeigu saulės moduliai gamina 2 kW galią, akumuliatoriai yra įkrauti, o elektros imtuvai vartoja 1.5 kW galią, tai į boilerio kaitinimo elementą bus nukreipta 500 W galia.

 3. Dvipusės apskaitos režimas. Kai saulės moduliai gamina daugiau energijos, negu jos yra vartojama ir jeigu akumuliatoriai pilni, elektros perteklius yra nukreipiamas į tinklą. Kai saulės moduliai gamina mažiau energijos, negu jos yra vartojama ir akumuliatorių įtampa sumažėja iki nustatytos reikšmės, trūkstama elektros energija yra paimama iš tinklo. Siekiant apriboti elektros energijos pirkimą iš tinklo, galima nustatyti taip, kad akumuliatoriai būtų įkraunami tik iš saulės modulių gaminamos energijos. 

Dienos elektros energijos gamybos kreivė atskaičius visus įrangos nuostolius

Komplektacija

1. Fotoelektrinis modulis Solet P60.6-WF-260W

 • Tipas: Polikristaliniai;
 • Bendras saulės modulių skaičius: 12 vnt.;
 • Nuosekliai jungiamų saulės modulių skaičius: 3 vnt.;
 • Vieno saulės modulio galia: 260 W;
 • Vieno saulės modulio matmenys: 1640x992x40 mm;
 • Vieno saulės modulio svoris: 20 kg;
 • ​Bendras saulės modulių užimamas plotas ant stogo: 20,13 m2;
 • Gamintojas: Victron Precizija, UAB (Lietuva);
 • Gamintojo garantija: 12 metų.

2. Victron BlueSolar MPPT 150/60 Tr (12/24/36/48V-60A) įkrovimo valdiklis​

Įkrovimo valdiklis yra MPPT tipo su greituoju maksimalios galios taško sekimo algoritmu. Esant debesuotoms dienoms, kai šviesos intensyvumas pastoviai kinta, šis įkrovimo valdiklis pasižymi ypač greitu maksimalios galios sekimu. Esant dideliam debesuotumui greitasis MPPT valdiklis yra 30 % našesnis už įprastuosius PWM įkrovimo valdiklius ir net iki 10 % produktyvesnis palyginus su lėtaisiais MPPT valdikliais.

 • Valdiklio galia: 3440 W;
 • Didžiausia saulės modulių instaliuota galia: Neribojama (saulės modulių instaliuotai galiai viršijus valdiklio galią, valdiklio išėjimo maksimali galia bus ribojama iki 3440 W);
 • Didžiausia saulės modulių įėjimo įtampa: 150 V DC;
 • Valdiklio išėjimo įtampa / akumuliatorių įtampa: 48 V DC;
 • Maksimalus naudingumo koeficientas: 98 %;
 • Elektros suvartojimas saviems poreikiams: 10 mA;
 • Gamintojo garantija: 5 metai.

3. Victron Multiplus 48V 3000VA (48/3000/35-16) inverteris / įkroviklis

 • Inverterio tipas: vienfazis, taisyklingos sinusoidės, su 35 A AC-DC akumuliatorių įkrovikliu;
 • Inverterio AC įėjimo galia (iš 220 VAC išorinio elektros šaltinio): 3.5 kW;
 • Inverterio DC įėjimo (akumuliatorių baterijos) įtampa: 48 V DC;
 • Inverterio nominali AC išėjimo galia: 2.5 kW - elektros imtuvus maitinant iš saulės modulių pagamintos ir akumuliatoriuose sukauptos energijos; 2.5 + 3.5 kW - elektros imtuvus maitinant iš išorinio elektros šaltinio;
 • Maksimalus naudingumo koeficientas: 95 %;
 • Esant aukštai aplinkos temperatūrai inverteris neatsijungia nuo perkaitinimo, o mažina išėjimo galią;
 • Elektros suvartojimas saviems poreikiams: 16 W įprastame režime ir 5 W taupymo režime;
 • Galimybė sujungti tris identiškus inverterius ir sukurti trifazį tinklą;
 • Galimybė sujungti iki šešių identiškų inverterių lygiagrečiai ir išėjimo galią padidinti iki 6 * 2.5 kW = 15 kW;
 • Galimybė inverterį integruoti į esamą saulės elektrinės sistemą, turinčią tinklo inverterį ir tradicinę saulės elektrinę paversti hibridine su akumuliatoriniu galios rezervu;
 • Silpno išorinio elektros šaltinio galios kompensavimo galimybę
 • Galimybė perteklinę elektros energiją perduoti pasaugojimui į tinklą pagal dvipusės apskaitos įstatymą.
 • Gamintojo garantija: 5 metai.

4. Instaliacinės medžiagos

 • 20 laidas nuo saulės modulio iki valdiklio;
 • Antgaliai;
 • Jungtys;
 • Automatiniai jungikliai;

5. Išsami įrengimo instrukcija

Sistemos svoris yra 280 kg.

Su šiuo komplektu taip pat siūlome įsigyti

Siūloma prekė Aprašymas

8 x Victron 12V/165Ah AGM gilaus ciklo akumuliatorius

Aštuoni akumuliatoriai sujungiami nuosekliai ir lygiagrečiai į 48V akumuliatorių bateriją. Bateriją iškraunant 500 W galia, iki visiško jos išsikrovimo galima išnaudoti 11 kWh sukauptos elektros energijos (akumuliatorius iškraunant 1 kW galia, išnaudoti pavyks 9 kWh).

Užsakius šiuos akumuliatorius nemokamai gausite jungtis nuosekliam ir lygiagrečiai akumuliatorių sujungimui.

3 x Victron 24V akumuliatorių baterijos balansuoklis

Trys vienetai 24V balansuoklių naudojami 48V akumuliatorių baterijos apsaugai nuo įtampų disbalanso tarp atskirų akumuliatorių. Įsigyjant AGM tipo akumuliatorius labai rekomenduojame įsigyti ir šiuos balansuoklius.

8 x S.I.A.P 3TX-330 425 Ah 6 V akumuliatorius

Aštuoni akumuliatoriai sujungiami nuosekliai į 48V akumuliatorių bateriją. Bateriją iškraunant 500 W galia, iki visiško jos išsikrovimo galima išnaudoti 15 kWh sukauptos energijos (akumuliatorius iškraunant 1 kW galia, išnaudoti pavyks 13 kWh).

Užsakius šiuos akumuliatorius nemokamai gausite jungtis nuosekliam ir lygiagrečiai akumuliatorių sujungimui.

VE. Direct į USB kabelis VE.Direct į USB kabelis būtinas tam, kad galima būtų su kompiuteriu arba išmaniuoju telefonu prisijungti prie įkrovimo valdiklio ir aktyvuoti išlyginamąjį įkrovimo režimą, kuris labai svarbus skysto elektrolito akumuliatoriams (AGM akumuliatoriams išlyginamasis įkrovimo režimas nėra taikomas).
Victron prievadas MK3-USB Turint šį laidą, su kompiuteriu galima keisti visus inverterio nustatymus bei aktyvuoti aibę naujų galimybių.

Victron BMV-700 akumuliatorių matuoklis

Akumuliatoriams naudojamiems patalpoje, kurioje žiemos metu temperatūra nebus žemesnė už +150C.

Victron BMV-702 akumuliatorių matuoklis

Akumuliatoriams naudojamiems patalpoje, kurioje žiemos metu temperatūra gali būti žemesnė už +150C.

Victron Color Control GX stebėjimo ir valdymo panelė

Panelė skirta visos sistemos rodmenų stebėjimui ir įrangos valdymui tiesiai iš panelės arba per internetinę naršyklę ar išmanųjį telefoną iš bet kurios pasaulio vietos. Tai nėra būtinas įrenginys , sistema veiks ir be jo.

Saulės modulių tvirtinimo konstrukcija

Originali vokiška tvirtinimo sistema šlaitiniam stogui. Taip pat galite pasigaminti savadarbes konstrukcijas, kurių kaina bus žymiai mažesnė už gamyklines.

Pastaba:

Jeigu rinksitės kitų gamintojų akumuliatorius, būtinai sužinokite jų leistiną įkrovimo srovę, kuri negali būti mažesnė už 50A.

Papildoma informacija

 

Įkrovimo valdiklio techninė specifikacija

Įkrovimo valdiklio vartotojo instrukcija

Inverterio techninė specifikacija

Inverterio vartotojo instrukcija

Saulės modulio techninė specifikacija

Saulės modulio tvirtinimo instrukcija

Saulės jėgainės techniniai parametrai
Sistemos tipas Off-grid
Saulės jėgainės galia 3120W
Pagaminamos energijos kiekis per mėnesį Vasaros sezonu 360 kWh, pavasarį ir rudenį iki 240 kWh, o vėlyvą rudenį ir žiemos laikotarpiu iki 30 – 90 kWh
Saulės modulių užimamas plotas 20,13 m2
Sistemos įtampa 48V
Saulės modulių tipas Polikristalinis Solet P60.6-260 (260W)
Inverterio tipas ir išėjimo parametrai Victron Multiplus 48V 3000VA / vienfazis, 230 V AC, 50 Hz, taisyklingos sinusoidės, cos fi = 1
Akumuliatorių parametrai Be akumuliatorių
Įkrovimo valdiklio tipas Victron BlueSolar MPPT 150/60

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai!:

Ypatingos sąlygos perkant lizingu!:

 • sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.
 • avansas galimas nuo 0 % iki 75 %
 • metinė palūkanų norma – 0 %;
 • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
 • mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 %;

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 1000 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 16,19 %, mėnesio įmoka – 90,23 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1082,76 Eur.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

Šalia produkto kainos matote lizingo skaičiuoklę, kuri, įvedus atsiskaitymo laikotarpį, paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsisiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.