Lietuvių Lietuvių
Victron 6 OPzV 300Ah 2V

Victron 6 OPzV 300Ah 2V

0 atsiliepimai 0 atsiliepimai
308.00€
24 ar daugiau 291.00€
Kiekis:
-
+
Minimalus šios prekės kiekis 12
Gamintojas: Victron Energy
Prekės kodas: BAT702301260
Tiekimo terminas: TEIRAUTIS!

300 Ah nominalios talpos (C10) 2 V įtampos OPzV tipo gilaus iškrovimo celė. Siekiant gauti reikiamą akumuliatorių baterijos įtampą, OPzV celės yra sujungiamos nuosekliai. 12V sistemai reikia nuosekliai sujungti 6 vnt., 24V sistemai - 12 vnt. ir 48V sistemai - 24 vnt. celių. Minimalus užsakomas celių kiekis yra 12 vnt.  

Nominali talpa 300 Ah C10 – tai pilnai įkrautoje baterijoje sukauptos elektros energijos kiekis, kuris 100% gali būti panaudotas elektros imtuvų maitinimui, akumuliatorių bateriją iškraunant 30 A dydžio srove dvidešimties valandų laikotarpyje, esant +200C aplinkos temperatūrai.

Kiekvienas laipsnis Celsijaus žemiau +200C, 1% mažina baterijoje sukauptos elektros energijos kiekį. Talpa taip pat mažėja bateriją iškraunant didesne, negu 30 A dydžio srove.

Akumuliatoriaus tarnavimo laiko priklausomybė nuo aplinkos temperatūros

Vidutinė temperatūra Tarnavimo laikas*
20 0C 20 metų
30 0C 10 metų
40 0C 5 metai

* Tarnavimo laikas nustatomas palaikymo režime (angl. Floating mode) eksploatuojamai akumuliatorių baterijai, t. y. neiškraunant jos žemiau 75% likutinės vertės.

 

Akumuliatorių baterijos talpos priklausomybė nuo aplinkos temperatūros

Akumuliatorių baterijoje sukauptos elektros energijos kiekio priklausomybė nuo apkrovos galios

 

Apkrovos galia Prieinamas energijos kiekis
100 W 3.5 kWh
500 W 2.6 kWh
1000 W 2.2 kWh
1500 W 2.1 kWh
2000 W 1.9 kWh
2500 W 1.8 kWh
3000 W 1.7 kWh

Šioje lentelėje yra pavaizduoti 12V akumuliatorių baterijos duomenys (nuosekliai sujungti 6 vnt. akumuliatorių). Perskaičiavimui į 24V sistemą, energijos kiekį dauginkite iš 2, o perskaičiavimui į 48V sistemą - dauginkite iš 4.

Akumuliatorių baterijos ciklų skaičius priklausomai nuo iškrovimo gylio (ciklinis baterijos eksploatavimo režimas)

  Iškrovimo gylis     Ciklų skaičius  
30% 4500
50% 2500
80% 1500

Victron OPzV akumuliatoriai turi tvirtus vamzdelinius elektrodus, pagamintus iš švino - kalcio lydinio (be stibio). Victron OPzV akumuliatorių baterija, sudaryta iš 2V celių, yra labai ilgaamži, atspari korozijai ir visiškai neaptarnaujama. Sykį investavę ir įsirengę tokią akumuliatorių bateriją savo saulės / vėjo jėgainei bei tinkamai ją eksploatavę, daugiau nei 20 metų galėsite pamiršti apie akumuliatorių keitimą. Šie akumuliatoriai rekuperacinių vožtuvų dėka išskiria labai mažą dujų kiekį, todėl gali būti eksploatuojami net prastai vėdinamoje patalpoje.

Victron gelinis akumuliatorius yra VRLA tipo (Valve Regulated Lead Acid). Tai reiškia, jog jis yra sandarus ir perteklinės dujos per saugos vožtuvus į aplinką patenka tik įvykus akumuliatoriaus persikrovimui arba celės(ių) gedimui. VRLA akumuliatorius yra visiškai neaptarnaujamas. Jam nereikia periodiškai tikrinti elektrolito kiekio ir užtikrinti priverstinio vėdinimo patalpoje.

Želiniame akumuliatoriuje elektrolitas yra suželintas. Lyginant su AGM tipo akumuliatoriumi, jo tarnavimo laikas yra ilgesnis.

VRLA tipo akumuliatoriai yra gaminami iš labai grynų medžiagų, naudojant švino – kalcio tinklelius, kas akumuliatoriams užtikrina ilgalaikio sandėliavimo galimybę be papildomo įkrovimo. Savaiminis Victron VRLA akumuliatorių išsikrovimas tik 2% per mėnesį, esant +200C aplinkos temperatūrai. Aplinkos temperatūrai pakilus 100C savaiminio išsikrovimo greitis padvigubėja.

Akumuliatoriai yra gaminami pagal ISO 9002 kokybės standartą, taip pat atitinka CE bei UL specifikacijas ir jam yra suteikiama pasaulinė Victron 2 metų garantija.

Lyginant su Victron AGM akumuliatoriais, kurie ypatingai tinka elektros imtuvams, turintiems didelę iškrovimo srovę, Victron želiniai akumuliatoriai, dėl savo konstrukcijos, iškraunant juos didele srove, turi mažesnį naudingumo koeficientą. Bet už tad jie turi daugiau gilaus iškrovimo ciklų ir tarnauja ilgiau.

Želiniai akumuliatoriai yra labai jautrūs didelėms įkrovimo įtampoms ir srovėms. Todėl jų įkrovimas turi būti atliekamas griežtai pagal gamintojo nurodymus.

 
Kodėl verta įsigyti būtent Victron OPzV akumuliatorių bateriją?
 • Savaiminis akumuliatorių baterijos išsikrovimas tik 2% per mėnesį, esant +200C aplinkos temperatūrai. Akumuliatorius gali būti sandėliuojamas vienerius metus be jokio papildomo įkrovimo;

 • Didelė įkrovimo srovė – net 60 A (kitų gamintojų tokios pat talpos gelinių akumuliatorių įkrovimo srovė paprastai yra iki 45 A);

 • Didelės įkrovimo srovės dėka akumuliatorius įkraunamas per trumpesnį laiką;

 • Puikiai tinka nepertraukiamo maitinimo šaltiniams ir autonominėms saulės jėgainėms (su vėjo jėgainėmis patartina naudoti skysto elektrolito, AGM arba OPzS akumuliatorius);

 • Greitas ir labai patogus akumuliatorių sujungimas į akumuliatorių bateriją. Jungtys yra tiekiamos kartu su OPzV celėmis;

 • Iki 20 metų tarnavimo laikas palaikymo režime (akumuliatorių iškraunant iki 75% likutinės vertės);

 • Turi išskirtinai geras atsistatymo savybes po gilaus iškrovimo ar ilgai truksiančio dalinio įkrovimo režimo;

 • Visi Victron akumuliatoriai yra vežami pagal užsakymą iš centrinio Victron Energy sandėlio Europoje, t.y. Lietuvoje nesandėliuojami. Tai reiškia, jog įsigysite trumpai sandėliuotą akumuliatorių. Daugumas OPzV akumuliatorių yra gaminami pagal užsakymą, todėl užsakovas dažnai gauna visiškai nesandėliuota akumuliatorių;

 • Tai yra garsios olandiškos kompanijos Victron Energy produktas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

 • Gamyba vykdoma Slovėnijoje!

 • Nemokamas pristatymas.

 

Papildoma informacija

 

Victron VRLA akumuliatorių specifikacija

Atitikties deklaracija

Medžiagų saugumo duomenų lapas

 

Naudingi straipsniai

 

Švino-rūgštiniai akumuliatoriai

Akumuliatorių įtampų balansavimas

Kokius akumuliatorius rinktis geriau?

Autonominėse jėgainėse naudojami akumuliatoriai

Akumuliatoriaus techniniai parametrai
Talpa 300Ah (10h)
Įtampa 12V
Akumuliatoriaus tipas OPzV 2V
Numatomas tarnavimo laikas palaikomajame režime 20 metų eksploatuojant + 20 °C aplinkos temperatūroje
Ciklų skaičius iškraunant 80% 1500 ciklų
Ciklų skaičius iškraunant 50% 2500 ciklų
Ciklų skaičius iškraunant 30% 4500 ciklai
Maksimali įkrovimo srovė 60A
Absorbcinio įkrovimo įtampa 14.0-14.2V
Palaikomojo įkrovimo įtampa 13.5-13.8V
Svoris 28kg (vienos celės svoris)
Išmatavimai (IxPxA) 145x206x398mm
Garantija 2 metai

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai!:

Ypatingos sąlygos perkant lizingu!:

 • sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.
 • avansas galimas nuo 0 % iki 75 %
 • metinė palūkanų norma – 0 %;
 • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
 • mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 %;

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 1000 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 16,19 %, mėnesio įmoka – 90,23 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1082,76 Eur.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

Šalia produkto kainos matote lizingo skaičiuoklę, kuri, įvedus atsiskaitymo laikotarpį, paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsisiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.