Lietuvių Lietuvių
Victron 12V/60Ah želinis gilaus ciklo akumuliatorius

Victron 12V/60Ah želinis gilaus ciklo akumuliatorius

0 atsiliepimai 0 atsiliepimai
225.00€
2 ar daugiau 183.00€
4 ar daugiau 167.00€
8 ar daugiau 150.00€
Kiekis:
-
+
Gamintojas: Victron Energy
Prekės kodas: BAT412550100
Tiekimo terminas: 5-10 darbo dienų

60 Ah nominalios talpos (C20) 12 V įtampos želinis gilaus iškrovimo akumuliatorius.

Nominali talpa 60 Ah C20 – tai pilnai įkrautame akumuliatoriuje sukauptos elektros energijos kiekis, kuris 100% gali būti panaudotas elektros imtuvų maitinimui, akumuliatorių iškraunant 3 A dydžio srove dvidešimties valandų laikotarpyje, esant +200C aplinkos temperatūrai.

Kiekvienas laipsnis Celsijaus žemiau +200C, 1% mažina akumuliatoriuje sukauptos elektros energijos kiekį. Talpa taip pat mažėja akumuliatorių iškraunant didesne, negu 3 A dydžio srove.

Akumuliatoriaus visiško išsikrovimo laikas, priklausomai nuo elektros imtuvų naudojamos srovės, esant +200C aplinkos temperatūrai

Iškrovimo srovė Iškrovimo laikas Talpos sumažėjimas
3 A 20 val. 0%
5.2 A 10 val. 12%
9.6 A 5 val. 20%
14.6 A 3 val. 27%
36.6 A 1 val. 39%
61.2 A 30 min. 49%
91.2 A 15 min. 62%
120 A 10 min. 66%
180 A 5 min. 76%

Akumuliatoriaus tarnavimo laiko priklausomybė nuo aplinkos temperatūros

Vidutinė temperatūra Tarnavimo laikas*
20 0C 12 metų
30 0C 6 metai
40 0C 3 metai

* Tarnavimo laikas nustatomas palaikymo režime (angl. Floating mode) eksploatuojamam akumuliatoriui, t. y. neiškraunant jo žemiau 75% likutinės vertės.

 

Akumuliatoriaus talpos priklausomybė nuo aplinkos temperatūros

Akumuliatoriaus ciklų skaičius priklausomai nuo iškrovimo gylio (ciklinis akumuliatoriaus eksploatavimo režimas)

  Iškrovimo gylis     Ciklų skaičius  
30% 1800
50% 750
80% 500

Victron gelinis akumuliatorius yra VRLA tipo (Valve Regulated Lead Acid). Tai reiškia, jog jis yra sandarus ir perteklinės dujos per saugos vožtuvus į aplinką patenka tik įvykus akumuliatoriaus persikrovimui arba celės(ių) gedimui. VRLA akumuliatorius yra visiškai neaptarnaujamas. Jam nereikia periodiškai tikrinti elektrolito kiekio ir užtikrinti priverstinio vėdinimo patalpoje.

Želiniame akumuliatoriuje elektrolitas yra suželintas. Lyginant su AGM tipo akumuliatoriumi, jo tarnavimo laikas yra ilgesnis.

VRLA tipo akumuliatoriai yra gaminami iš labai grynų medžiagų, naudojant švino – kalcio tinklelius, kas akumuliatoriams užtikrina ilgalaikio sandėliavimo galimybę be papildomo įkrovimo. Savaiminis Victron VRLA akumuliatorių išsikrovimas tik 2% per mėnesį, esant +200C aplinkos temperatūrai. Aplinkos temperatūrai pakilus 100C savaiminio išsikrovimo greitis padvigubėja.

Šis akumuliatorius turi plokščius švininius gnybtus, tinkančius M8 dydžio varžtams. Tokie gnybtai užtikrina geriausią sujungimo kontaktą ir kas svarbiausia, nereikia naudoti akumuliatorių sujungimo antgalių.

Akumuliatorius yra gaminamas pagal ISO 9002 kokybės standartą, taip pat atitinka CE bei UL specifikacijas ir jam yra suteikiama pasaulinė Victron 2 metų garantija.

Lyginant su Victron AGM akumuliatoriais, kurie ypatingai tinka elektros imtuvams, turintiems didelę iškrovimo srovę, Victron želiniai akumuliatoriai, dėl savo konstrukcijos, iškraunant juos didele srove, turi mažesnį naudingumo koeficientą. Bet už tad jie turi daugiau gilaus iškrovimo ciklų ir tarnauja ilgiau.

Želiniai akumuliatoriai yra labai jautrūs didelėms įkrovimo įtampoms ir srovėms. Todėl jų įkrovimas turi būti atliekamas griežtai pagal gamintojo nurodymus.

 
Kodėl verta įsigyti būtent Victron gelinį akumuliatorių?
 • Savaiminis akumuliatoriaus išsikrovimas tik 2% per mėnesį, esant +200C aplinkos temperatūrai. Akumuliatorius gali būti sandėliuojamas vienerius metus be jokio papildomo įkrovimo;

 • Didelė įkrovimo srovė – net 12 A (kitų gamintojų tokios pat talpos gelinių akumuliatorių įkrovimo srovė paprastai yra iki 9 A);

 • Didelės įkrovimo srovės dėka akumuliatorius įkraunamas per trumpesnį laiką;

 • Greitas ir labai patogus akumuliatoriaus prijungimas. Šis akumuliatorius neturi akumuliatoriams įprastų apvalių prijungimo gnybtų, todėl nereikia pirkti specialių antgalių akumuliatoriaus prijungimui prie el. imtuvų. Vietoje minėtų gnybtų akumuliatoriuje įrengti plokštėji gnybtai su M8 dydžio varžtais;

 • Net iki 12 metų tarnavimo laikas palaikymo režime (akumuliatorių iškraunant iki 75% likutinės vertės);

 • Turi išskirtinai geras atsistatymo savybes po gilaus iškrovimo ar ilgai truksiančio dalinio įkrovimo režimo;

 • Visi Victron akumuliatoriai yra vežami pagal užsakymą iš centrinio Victron Energy sandėlio Europoje, t.y. Lietuvoje nesandėliuojami. Tai reiškia, jog įsigysite trumpai sandėliuotą akumuliatorių;

 • Tai yra garsios olandiškos kompanijos Victron Energy produktas, pagamintas iš aukščiausios kokybės medžiagų.

 • Nemokamas pristatymas.

Papildoma informacija

 

Victron VRLA akumuliatorių specifikacija

Atitikties deklaracija

Medžiagų saugumo duomenų lapas

 

Naudingi straipsniai

 

Švino-rūgštiniai akumuliatoriai

Akumuliatorių įtampų balansavimas

Kokius akumuliatorius rinktis geriau?

Autonominėse jėgainėse naudojami akumuliatoriai

 

Taip pat verta įsigyti

 

 • Jeigu ketinate įsigyti daugiau nei vieną akumuliatorių ir jungti juos į 24/48 V akumuliatorių bateriją, labai rekomenduojame jums įsigyti akumuliatorių įtampų balansuoklį ir įkrovimo lygio matavimo prietaisą. Šie įrenginiai ženkliai padidina akumuliatorių baterijos tarnavimo laiką.

 • Šiam akumuliatoriui pats tinkamiausias įkroviklis yra Victron Blue Power 12V 10A Jeigu akumuliatorių jungsite į 24V akumuliatorių bateriją, rinkitės Victron Blue Power 24V 12A impulsinį įkroviklį.

Akumuliatoriaus techniniai parametrai
Talpa 60Ah (20h)
Įtampa 12V
Akumuliatoriaus tipas DEEP CYCLE (gilaus iškrovimo)
Numatomas tarnavimo laikas palaikomajame režime 12 metų eksploatuojant + 20 °C aplinkos temperatūroje
Ciklų skaičius iškraunant 80% 500 ciklų
Ciklų skaičius iškraunant 50% 750 ciklų
Ciklų skaičius iškraunant 30% 1800 ciklai
Maksimali įkrovimo srovė 12A
Absorbcinio įkrovimo įtampa 14.1-14.4V
Palaikomojo įkrovimo įtampa 13.5-13.8V
Šalto starto srovė (CCA@-20°C) 300A
Rezervinė talpa (RC@25A) 80min.
Svoris 20kg
Išmatavimai (IxPxA) 227x138x229mm
Garantija 2 metai

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai!:

Ypatingos sąlygos perkant lizingu!:

 • sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.
 • avansas galimas nuo 0 % iki 75 %
 • metinė palūkanų norma – 0 %;
 • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
 • mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 %;

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 1000 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 16,19 %, mėnesio įmoka – 90,23 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1082,76 Eur.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

Šalia produkto kainos matote lizingo skaičiuoklę, kuri, įvedus atsiskaitymo laikotarpį, paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsisiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.