Lietuvių Lietuvių

Apie mus

UAB "GIMINIJA" yra įmonė, kuri siūlo aukščiausios kokybės saulės ir vėjo jėgainių bei rezervinių elektros energijos maitinimo šaltinių įrangą, paslaugas, susijusias su tokių sistemų įrengimu bei aukšto lygio technines konsultacijas. Mes dirbame tam, kad Jus jaustumėtės energetiškai nepriklausomi turėdami nuosavą elektrinę ir patikimą elektros energijos tiekimą. Jeigu domitės saulės ir vėjo jėgainėmis, ypač autonominiais sprendimais, o taip pat rezervinėmis elektros tiekimo sistemomis, šioje e-parduotuvėje rasite viską, ko Jums gali prireikti. Mūsų katalogas ir įrangos asortimentas nuolat atnaujinami ir papildomi. Vienoje vietoje rasite suklasifikuotas ir aprašytas prekes, pagrindinius prekių savybių indeksus, sudominusius produktus galėsite palyginti tarpusavyje, sudaryti pageidaujamų produktų sąrašą ir t.t. Pas mus reikalingą įrangą gali išsirinkti tiek mažų vasarnamių ar karavanų, tiek didelių sodybų ar ūkių savininkai. Taip pat siūlome elektros energijos šaltinius nutolusiems objektams, telekomunikacinių sistemų stotims ar apšvietimo sistemoms. Bet kokiais kylančiais pasirinkimo klausimais mielai pakonsultuosime.

Dirbame su tokiais pasaulio atsinaujinančių energijos šaltinių sistemų lyderiais, kaip Victron Energy, Morningstar Corp, Fronius FuturEnergy ir kt. Pristatome Jums viską, ką jie turi geriausia, o taip siūlome savos gamybos įrangą.

Skirtingi gamintojai yra stiprūs tam tikrose srityse, todėl patikimos įrangos įvairovė mūsų klientams užtikrina galimybes susikurti našias, patikimas bei kokybiškas sistemas. Būtent todėl mes nesandėliuojame  daugumos gaminių, o užsakome juos pagal konkrečius poreikius. Mes vedame tokią politiką vien tik tam, kad galėtume pasiūlyti Jums labiausiai Jūsų poreikius atitinkančią įrangą, o ne tą, kurią turime sandėlyje ir norime kuo greičiau parduoti. Džiaugiamės galėdami pasiūlyti ir rekomenduoti įrangą, atsižvelgdami į individualius Jūsų poreikius.

Daugiau apie mus galite pasiskaityti mūsų įmonės svetainėje.

UAB "GIMINIJA" yra patikimas partneris.