Lietuvių Lietuvių
260 W autonominė saulės jėgainės MPPT-100/15

260 W autonominė saulės jėgainės MPPT-100/15

0 atsiliepimai 0 atsiliepimai
429.00€
Kiekis:
-
+
Prekės kodas: SPK47755284
Tiekimo terminas: 5-10 darbo dienų

Tai mini saulės jėgainė komplektas, skirtas 12V DC apšvietimui ir kitoms nuolatinės srovės apkrovoms, kurių suminė srovė neviršija 15A (maksimali trumpalaikė srovė iki 50A).

Dienos elektros energijos gamybos kreivė atskaičius visus įrangos nuostolius

Sistemą naudojant tik lauko apšvietimui, pvz. 30W suminės galios LED lemputės galės būti įjungtos 8 val. per parą nuo vasario pradžios iki spalio pabaigos. Naudojant 10W LED lemputę elektros energijos pakaks nuo sausio pradžios iki lapkričio pabaigos. Gruodžio mėnesį akumuliatorių reikės periodiškai įkrauti iš išorinio elektros energijos šaltinio.

Prie šios sistemos prijungę inverterį galėsite nuo balandžio iki rugpjūčio nevaržomai naudotis nešiojamu kompiuteriu, mažu televizoriumi, audio grotuvu, dauguma buitinių prietaisų, apšvietimu ir netgi mažu A++ klasės šaldytuvu. Kovo ir rugsėjo mėnesiais šaldytuvui saulės energijos nebe pakaks, nebent naudositės sistema tik pvz. savaitgaliais (šiokiadieniais akumuliatoriai spės įsikrauti).

Įkrovimo valdiklis yra MPPT tipo su greituoju maksimalios galios taško sekimo algoritmu. Esant debesuotoms dienoms, kai šviesos intensyvumas pastoviai kinta, šis įkrovimo valdiklis pasižymi ypač greitu maksimalios galios sekimu. Esant dideliam debesuotumui greitasis MPPT valdiklis yra 30 % našesnis už įprastuosius PWM įkrovimo valdiklius ir net iki 10 % produktyvesnis palyginus su lėtaisiais MPPT valdikliais.

Valdiklis turi 12 DC išėjimą, prie kurio gali būti jungiamos nuolatinės srovės apkrovos, kurių suminė srovė neviršija 15A (trumpalaikė maksimali srovė iki 50A). Todėl jis puikiai tinka patalpų ir lauko apšvietimui. Įkrovimo valdiklyje yra įdiegtas lauko apšvietimo valdymo algoritmas, kuris nakties metu įjungia elektros imtuvus, o dieną atjungia.

Visi valdiklio nustatymai gali būti keičiami su kompiuteriu, pasinaudojant pridedamu VE.Direct į USB kabeliu. Su kompiuteriu taip pat yra atliekami apšvietimo valdymo nustatymai.

Prie šio valdiklio gali būti prijungta daugiau saulės modulių. Saulėtą dieną, viršijus valdiklio nominalų galingumą, valdiklis neatsijungs, kaip tą daro kitų gamintojų valdikliai, o sumažins galią iki 200 W.

Saulės elektrinės maksimali gaminama elektros galia yra 200 W. Modulio išoriniai matmenys yra 1640x992x40mm ir svoris 21 kg.

Komplektacija

 

1. Fotoelektrinis modulis Solet P60.6-WF-260W

 • Tipas: Polikristalinis;
 • Vieno saulės modulio galia: 260 W;
 • Vieno saulės modulio matmenys: 1640x992x40 mm;
 • Vieno saulės modulio svoris: 20 kg;
 • Gamintojas: Precizika, AB (Lietuva);
 • Gamintojo garantija: 12 metų.

2. Victron BlueSolar MPPT 100/15 (12/24-15A) įkrovimo valdiklis

Įkrovimo valdiklis yra MPPT tipo su greituoju maksimalios galios taško sekimo algoritmu. Esant debesuotoms dienoms, kai šviesos intensyvumas pastoviai kinta, šis įkrovimo valdiklis pasižymi ypač greitu maksimalios galios sekimu. Esant dideliam debesuotumui greitasis MPPT valdiklis yra 30 % našesnis už įprastuosius PWM įkrovimo valdiklius ir net iki 10 % produktyvesnis palyginus su lėtaisiais MPPT valdikliais.

 • Valdiklio galia: 200 W;
 • Didžiausia saulės modulių instaliuota galia: Neribojama (saulės modulių instaliuotai galiai viršijus valdiklio galią, valdiklio išėjimo maksimali galia bus ribojama iki 200 W);
 • Didžiausia saulės modulių įėjimo įtampa: 100 V DC;
 • Valdiklio išėjimo įtampa / akumuliatorių įtampa: 12 V DC;
 • Maksimalus naudingumo koeficientas: 98 %;
 • Elektros suvartojimas saviems poreikiams: 10 mA;
 • Gamintojo garantija: 5 metai.

Įkrovimo valdiklis yra tyčia parinktas mažesnės galios, kadangi saulės modulis niekada nepasiekia savo nominalios galios, nustatytos STC (angl. Standard Test Conditions) sąlygomis. Eksploatuojant saulės modulius realiomis sąlygomis, saulės modulių galia yra 10-20% mažesnė. Parinkus įkrovimo valdiklį pagal instaliuotą saulės modulių galią, jis niekad neveiks savo nominalia galia, nepasieks maksimalaus naudingumo koeficiento ir bendri sistemos nuostoliai padidės dar keliais procentais.

3. VE.Direct į USB kabelis

Valdiklio nustatymams ir apšvietimo valdymui per kompiuterį ar išmanųjį telefoną.

5. Instaliacinės medžiagos

 • 15 laidas nuo saulės modulio iki valdiklio;
 • Antgaliai;
 • Jungtys.

6. Išsami įrengimo instrukcija

Sistemos svoris be akumuliatoriaus yra 22 kg (su akumuliatoriumi yra 55 kg).

 

Su šiuo komplektu taip pat siūlome įsigyti

Siūloma prekė Aprašymas
Victron 12V/110Ah želinis gilaus ciklo akumuliatorius VRLA tipo neaptarnaujamas akumuliatorius.
S.I.A.P 6PT-90 120 Ah 12 V Akumuliatorius su skystu elektrolitu. Elektrolito kiekis turi būti periodiškai tikrinamas ir reikalui esant papildomas destiliuotu vandeniu.
 
Kodėl verta įsigyti būtent šį autonominės saulės jėgainės komplektą?
 • Įkrovimo valdiklis tinka visiems švino-rūgštiniams (skysto elektrolito, želiniai, AGM) ir ličio akumuliatoriams. Todėl galima naudoti bet kurį turimą gilaus iškrovimo akumuliatorių;

 • Įkrovimo valdiklis yra MPPT tipo su greituoju maksimalios galios taško sekimo algoritmu. Esant debesuotoms dienoms, kai šviesos intensyvumas pastoviai kinta, šis įkrovimo valdiklis pasižymi ypač greitu maksimalios galios sekimu. Jis yra 30 % našesnis už įprastuosius PWM įkrovimo valdiklius ir net iki 10 % produktyvesnis palyginus su lėtaisiais MPPT valdikliais;

 • Valdiklyje nėra jokių judamų dalių, kurie gali gęsti. Maksimalus naudingumo koeficientas yra 98%, o įkrovimas nominalia įkrovimo srove gali vykti net prie +40 0C valdiklio temperatūros;

 • Prie valdiklio gali būti prijungta daugiau saulės modulių. Saulėtą dieną, viršijus valdiklio nominalų galingumą, valdiklis neatsijungs, o sumažins galią iki 200 W. Papildomi moduliai prisidės prie didesnės elektros gamybos apniūkusiomis dienomis;

 • Valdiklis turi trijų režimų akumuliatoriaus įkrovimo algoritmą ir Battery Life funkciją, saugančią akumuliatorių nuo per gilaus išsikrovimo;

 • Valdiklis turi apšvietimo valdymo funkciją, kuri gali būti naudojama lauko apšvietimui tamsiuoju paros metu. Apšvietimo valdymas yra pilnai programuojamas su kompiuteriu;

 • Visa įranga yra labai aukšto patikimumo ir ilgaamžė.

Papildoma informacija

 

Įkrovimo valdiklio techninė specifikacija

Įkrovimo valdiklio instrukcija

Saulės modulio techninė specifikacija

Saulės modulio tvirtinimo instrukcija

Želinio akumuliatoriaus techninė specifikacija

Skysto elektrolito akumuliatoriaus techninė specifikacija

Saulės jėgainės techniniai parametrai
Sistemos tipas Off-grid
Saulės jėgainės galia 260W
Pagaminamos energijos kiekis per mėnesį 13-35 kWh (nuo kovo iki spalio mėn.)
Saulės modulių užimamas plotas 1.51 m2
Sistemos įtampa 12V
Saulės modulių tipas Polikristalinis Solet P60.6-260
Įkrovimo valdiklio tipas Victron BlueSolar MPPT 100/15

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai!:

Ypatingos sąlygos perkant lizingu!:

 • sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.
 • avansas galimas nuo 0 % iki 75 %
 • metinė palūkanų norma – 0 %;
 • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
 • mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 %;

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 1000 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 16,19 %, mėnesio įmoka – 90,23 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1082,76 Eur.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

Šalia produkto kainos matote lizingo skaičiuoklę, kuri, įvedus atsiskaitymo laikotarpį, paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsisiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.