Lietuvių Lietuvių

Pristatymas

Gavę Jūsų apmokėjimą, pradėsime vykdyti Jūsų užsakymą. Turimas sandėlyje prekes išsiųsime ir apie tai informuosime Jūsų nurodytu el. paštu. Užsakomas prekes išsiųsime iš karto, kai tik jas gausime ir paruošime. Apie tai nedelsiant Jus informuosime el. paštu.

Prekės, priklausomai nuo jų vertės ir transportavimo reikalavimų, yra pristatomos Pardavėjo ar kurjerių tarnybos. Paruoštas prekes paprastai pristatome per 2-3 darbo dienas.

Dėmesio: prekes gali atsiimti tik siuntinio gavėjas, nurodytas užsakymo pateikimo metu. Todėl atsiimant prekes, būtina kurjeriui pateikti asmens tapatybę patvirtinantį galiojantį dokumentą (asmens tapatybės kortelę, pasą ar vairuotojo pažymėjimą).

Pristatymo kaina

Jeigu prekei yra taikomas pristatymo mokestis, ji yra automatiškai paskaičiuojama užsakymo pateikimo metu. Jeigu perkate pvz. vieną prekę, kuriai taikomas pristatymo mokestis, o kitą, kuri pristatoma nemokamai, tai jūsų visam užsakymui pristatymo mokestis yra taikomas. Tačiau, užsakymo pristatymo kaina yra skaičiuojama pagal svorį tik tos prekės, kuriai yra taikomas pristatymo mokestis.