Lietuvių Lietuvių
Victron MultiGrid 24/3000/70-50 hibridinis inverteris

Victron MultiGrid 24/3000/70-50 hibridinis inverteris

0 atsiliepimai 0 atsiliepimai
1,530.00€
Kiekis:
-
+
Gamintojas: Victron Energy
Prekės kodas: PMP243024000
Tiekimo terminas: 5-10 darbo dienų

Tai yra dvikryptis inverteris, skirtas hibridinėms saulės jėgainėms, kurios yra sujungtos su tinklu pagal dvipusę apskaitą ir turi akumuliatorių bateriją. Šis inverteris veikia kartu su tinklo inverteriu arba MPPT įkrovimo valdikliu ir tinklo atsijungimo atveju užtikrina saulės jėgainės persijungimą į autonominį režimą. Dingus tinklo įtampai hibridinis inverteris sukuria tinklą tinklo inverteriui ir pastarasis neatsijungia, o sėkmingai veikia toliau. Esant nepakankamai saulės spinduliuotei ar naktį, elektros imtuvai yra maitinimai iš akumuliatoriuose sukauptos elektros energijos. Atsistačius tinklo įtampai sistema vėl sinchronizuojasi su tinklu. Jeigu vietoje tinklo inverterio yra naudojamas MPPT įkrovimo valdiklis, įsikrovus akumuliatoriams, šis hibridinis inverteris neleidžia įkrovimo valdikliui atsijungti, kaip tai yra būdinga autonominėje sistemoje, o verčia jį veikti pilnu pajėgumu, elektros energijos perteklių perduodant pasaugojimui į tinklą.

MultiGrid 3000 VA atitinka Lietuvoje galiojantį standartą VDE-AR-N 4105, todėl be jokių papildomų techninių priemonių gali būti prijungtas į skirstomąjį tinklą ir tiekti į jį perteklinę saulės modulių gaminamą elektros energiją. Tinklo avarijos atveju, hibridinis inverteris nustatęs tinklo įtampos dingimą, izoliuos jėgainę nuo tinklo perjungdamas ją į salos režimą.

Galimi hibridinio inverterio panaudojimo variantai

Hub-1 topologija

Į tinklą prijungta hibridinė salės jėgainė su MPPT įkrovimo valdikliu, kuris yra naudojamas vietoje tinklo inverterio. Įprastu veikimo režimu MPPT įkrovimo valdiklis krauna akumuliatorius, maitina apkrovas ir perteklinė energija yra perduodama pasaugojimui į tinklą. Dingus tinklo įtampai hibridinis inverteris izoliuoja saulės jėgainę nuo tinklo ir visa sistema persijungia į autonominį veikimo režimą.

Hub-2 topologija

Hibridinė saulės jėgainė su tinklo inverteriu, kuris yra valdomas hibridinio inverterio. Įprastu veikimo režimu hibridinis inverteris iš saulės modulių pagamintos energijos maitina apkrovas, krauna akumuliatorius ir perteklinę energiją perduoda pasaugojimui į tinklą. Dingus tinklo įtampai hibridinis inverteris izoliuoja saulės jėgainę nuo tinklo ir visa sistema persijungia į autonominį veikimo režimą.

Hub-4-1 topologija

Hibridinis inverteris įrengiamas lygiagrečiai apkrovoms ir tik pačios svarbiausios apkrovos, kurioms negali būti nutrauktas elektros tiekimas, yra prijungiamos prie hibridinio inverterio išėjimo. Įprastu veikimo režimu MPPT įkrovimo valdiklis krauna akumuliatorius, maitina visas apkrovas ir perteklinė energija gali būti perduodama pasaugojimui į tinklą. Tačiau šios topologijos tikslas yra kuo daugiau pagamintos energijos sunaudoti saviems poreikiams, o į tinklą perduoti tik tiek elektros, kiek buvo iš jo sunaudota (tam ir yra naudojamas srovės jutiklis). Dingus tinklo įtampai, saulės jėgainė maitina tik pačias svarbiausias - kritines apkrovas, o likusios bus atjungtos.

Hub-4-2 topologija

Šis schema yra analogiška hub-4-1 topologijai, tik šiuo atveju vietoje MPPT įkrovimo valdiklio yra naudojamas tinklo inverteris.

Hub-4-3 topologija

Šis schema veikia panašiai, kaip ir hub-4-2 topologija, tik šiuo dingus tinklo įtampai atsijungs tinklo inverteris ir liks užmaitintos tik kritinės apkrovos. Esant tinklo įtampai hibridinis inverteris siekia kuo daugiau pagamintos elektros energijos sunaudoti saviems poreikiams ir tik perteklinė energija gali būti perduota pasaugojimui į tinklą.

Svarbi informacija

 1. Jeigu tinklo inverteris nepalaiko galios reguliavimo pagal dažnio poslinkį, toks inverteris negali būti naudojamas hibridinėje sistemoje;
 2. Jeigu hibridinė saulės jėgainė yra komplektuojama nuo nulio ir tinklo inverteris dar neįsigytas, labai rekomenduojame įsigyti Fronius firmos tinklo inverterį, kuris yra pilnai suderinamas su Victron hibridiniais inverteriais arba naudoti Victron MPPT įkroviklį;
 3. Sistemos tinkamam veikimui būtina įsirengti Victron Color Control GX stebėjimo ir valdymo panelę. Be jos nebus galimybės aktyvuoti visų hibridinės sistemos galimybių;
 4. Srovės jutiklis yra reikalingas tik Hub-4-x topologijoms;
 5. Besirenkant akumuliatorių talpą, rekomenduojame prisilaikyti tokios taisyklės: naudojant švino-rūgštinius akumuliatorius, 1 kW saulės jėgainės galiai naudoti mažiausiai 100Ah talpos akumuliatorius 48V sistemoje, 200Ah 24V sistemoje ir 400 Ah 12V sistemoje. Naudojant ličio akumuliatorius, minimali akumuliatorių talpa 1.5 kW saulės jėgainės galiai yra 100 Ah 48V sistemoje, 200Ah 24V sistemoje ir 400Ah 12V sistemoje;
 6. Jeigu hibridinėje jėgainėje bus naudojamas tinklo inverteris, o ne MPPT įkrovimo valdiklis, tuomet hibridinio inverterio galia turi būti lygi tinklo inverterio išėjimo galiai.

Su šiuo inverteriu taip pat siūlome įsigyti

Siūloma prekė Aprašymas

Victron prievadas MK3-USB

Skirtas inverterio programavimui. Be šio laido neįmano sukonfigūruoti hibridinės sistemos. Tai yra būtinai priedas.

Victron Color Control GX stebėjimo ir valdymo panelė

Panelė skirta visos sistemos rodmenų stebėjimui ir įrangos valdymui tiesiai iš panelės arba per internetinę naršyklę ar išmanųjį telefoną iš bet kurios pasaulio vietos. Tai yra būtinas priedas be kurio nebus galimybės aktyvuoti visų hibridinės saulės jėgainės galimybių. 

Trifazis srovės jutiklis (65A fazei)

Reikalingas tik tuomet, jeigu bus naudojama Hub-4-x hibridinės sistemos topologija. Gali būti naudojamas tiek trifaziame, tiek vienfaziame tinkle.

 

Papildoma informacija

Inverterio techninė specifikacija

Inverterio vartotojo instrukcija

Techniniai parametrai
PowerControl funkcija Taip
PowerAssist funkcija Taip
Išorinio maitinimo šaltinio automatinis jungiklis 50A
Lygiagretus ir trifazis sujungimas Taip
Nominali galia prie +25°C 3000VA / 2400W
Nominali galia prie +40°C 2200W
Maksimali galia 6000W
Išėjimo AC įtampa / dažnis 230VAC +/- 2%; 50Hz +/- 0.1%
Įėjimo įtampos diapazonas (V DC) 19V-33V
Sistemos įtampa (V DC) 24V
Maksimalus naudingumo koeficientas 94%
Energijos sąnaudos be apkrovos 20W
Energijos sąnaudos AES režime 15W
Energijos sąnaudos būdėjimo režime 10W
Programuojama relė Taip
Įėjimo įtampa (V AC) 187-265 V AC, dažnis: 45-65 Hz, cos fi=1
Absorbcinio įkrovimo įtampa (V DC) 28.8V
Palaikomojo įkrovimo įtampa (V DC) 27.6V
Sandėliavimo įkrovimo režimo įtampa (V DC) 26.4V
Akumuliatorių baterijos įkrovimo srovė 70A
Akumuliatorių temperatūros jutiklis Taip
Papildomas AC išėjimas 16A
Veikimo temperatūra -40°C ... +50°C
Drėgnumas (be kondensato) Maks. 95%
Apsaugos nuo trumpojo jungimo išėjime, nuo per didelės apkrovos, nuo viršįtampio, nuo per žemos įtampos, nuo per aukštos temperatūros, nuo įėjimo įtampos pulsacijų
VE.Bus komunikacinis prievadas Lygiagrečiam ir trifaziam veikimui, nuotoliniam valdymui ir įrenginių tarpusavio komunikacijai
Medžiaga ir spalva aliuminis (mėlyna Ral 5012)
Akumuliatorių prijungimo laidai Tiekiami tik M8 dydžio varžtai
Apsaugos klasė IP21
Svoris 18kg
Išmatavimai (AxIxP) 362x258x218mm
Nuotolinis įjungimas/išjungimas Taip
Sauga EN 60335-1, EN 60335-2-29
Elektromagnetinis suderinamumas EN55014-1, EN 55014-2, EN 61000-3-3

Rašyti atsiliepimą

Jūsų vardas:


Jūsų atsiliepimas: Pastaba: HTML nesiverčia!

Įvertinimas: Blogas           Geras

Į žemiau esantį laukelį įveskite patikros kodą:Jokių palūkanų – perkant prekes išsimokėtinai!:

Ypatingos sąlygos perkant lizingu!:

 • sutartys sudaromos nuo 6 mėn. iki 48 mėn. laikotarpiui.
 • avansas galimas nuo 0 % iki 75 %
 • metinė palūkanų norma – 0 %;
 • sandorio sudarymo mokestis – 0 %;
 • mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 %;

Pavyzdžiui, jei įsigyjamos prekės kaina yra 1000 Eur ir sutartis sudaroma 12 mėn., metinė palūkanų norma – 0 %, sandorio sudarymo mokestis – 0 %, mėnesinis administracinis tvarkymo mokestis – 0,69 % nuo visos kredito sumos, bendros vartojimo kredito kainos metinė norma – 16,19 %, mėnesio įmoka – 90,23 Eur, bendra vartojimo kredito gavėjo mokama suma – 1082,76 Eur.

Kaip pirkti išsimokėtinai?

Šalia produkto kainos matote lizingo skaičiuoklę, kuri, įvedus atsiskaitymo laikotarpį, paskaičiuoja mėnesinę įmoką. Jeigu kaina Jums tinka, tuomet įsidėkite prekę į krepšelį, atlikite pirkimą ir kaip atsisiskaitymo būdą pasirinkite "Mokilizingas". Būsite automatiškai nukreipti į lizingo kompanijos puslapį, kur galėsite pasirašyti sutartį. Kai tik sutartis bus pasirašyta, mes nedelsiant pradėsime Jūsų užsakymo vykdymą.